O nás

Zveme Vás do našeho showroomu

Domark Praha se specializuje na realizace kompletních bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Zastupujeme renomované výrobce nábytku, osvětlení, koberců a dalších bytových doplňků. Hlavní zásadou našeho studia je nabídka kvalitních produktů a servisu zákazníkům.

Naším dodavatelem sedacího nábytku je firma Domark, jejíž dokonalé sedací soupravy mají jednoduchý a nadčasový design. Klade důraz na perfektní řemeslné vypracování a vysokou preciznost v náročných detailech. Důsledný výběr materiálů a neustálé monitorování technických a technologických parametrů během výroby zaručuje nekompromisní kvalitu výrobků a dlouhodobou spokojenost zákazníků.

Dodavatelem masivního nábytku je firma Javorina s téměř 70-ti letou tradicí a vysokou kvalitou zpracování produktů. Díky tomu, patří k předním výrobcům moderního masivního nábytku v Evropě. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment od postelí, jídelních stolů, komod, předělových stěn, závěsných systému TV, knihoven a dalších doplňků jako jsou například věšáky nebo stojany na časopisy.

Součástí naší nabídky je vybavení interiéru bytovými textiliemi. Poradíme vám s návrhem bytových dekorací nejen oken, ale i dalších součástí interiéru – přehozů, polštářků, sladění tapet a ostatních prvků, které jsou součástí interiéru. Nabídneme široký výběr záclon, závěsů, potahových látek a závěsných zařízení v různých cenových kategoriích. Pomůžeme vybrat nejvhodnější materiály a řešení vhodná pro Váš interiér. Vše zaměříme, zpracujeme, ušijeme. Součástí dodávky je i odborná montáž, instalace, zavěšení a úprava dekorací.

Jelikož kvalitní designové osvětlení je nedílnou součástí každého interiéru, nabízíme vám také osvětlení: Tom Rossau, LucePlane, Vistosi, Arturo Alvarez, Carpyen, Bover, Artemide a další. Dále najdete v nabídce koberce Stepevi, MAT, Arte Espina, a židle od českých výrobců Situs, Kaplan a další.

showroom domark & javorina
designové sedací soupravy, masivní dubový nábytek

Vinohradská 2279/164T: +420 257 211 181
Praha 3 - FloraE: info@domarkpraha.cz
130 00www.domarkpraha.cz